Krajalnica tefal

oprawa oświetlenia awaryjnego

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka kondycję i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest względnie dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do cięcia przede wszystkim nowego typu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem że istnieć używany też do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i niezwykle precyzyjna, a branie jej - w szerocy bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i zrealizowane z tak trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, jaki korzysta pewną styczność z żywnością, jest zrealizowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz miał tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do ostatniego, by znów leczyło "jak inne".